Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Ücretsiz Teslimat

Siparişlerinizde 150₺ üzeri kargo ücretini biz karşılıyoruz.

Kargo ve Teslimat

1- Türkiye sınırları içerisindeki herhangi bir adrese sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz MNG Kargo güvencesi altında size teslim edilecektir.

2- Siparişleriniz hafta içi 17:00’ye kadar, Cumartesi günü 12:30’a kadar kargoya teslim edilmektedir. Bayram ve resmî tatillerde kargoya verilme süresi takip eden ilk iş günüdür.

3- Teslimat adresinizin genel merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

4- Siparişleriniz MNG Kargo tarafından hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında adresinize teslim edilecektir.

5- Türkiye sınırları dışından verilen siparişler için teslimat süresi maksimum 7 iş günüdür.

6- Ödeme sonrası, (Türkiye saati ile) saat 17:00’ye kadar yapılan işlemlerde aynı gün kargo, 17:00 sonrası yapılan işlemlerde ertesi gün kargo gönderimi sağlanacaktır.

Kargo takibi ile ilgili alacağınız e-posta ve bildirimler

Siparişiniz Kargoya Verildi: Siparişinizin verilen adrese teslim edilmek üzere kargoya teslim edilmesinin ardından bu e-posta gönderilmektedir. Size gönderilen mail veya sms de yer alan kargo takip numarası ile kargo firması sitesinden takip edebilirsiniz.

MNG Kargo Sms Bilgilendirme: Siparişinizi MNG Kargo depomuzdan teslim aldığında MNG kargo tarafından, kargo bilgilerinize ait sms gönderilmektedir.

Teslim Edildi: Siparişiniz size teslim edildiği anda bu e-posta gönderilmektedir.

Teslimatı Geciktiren Durumlar

1- Teslimat adresi olarak vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu sipariş teslimat sürenizi doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle adres bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması teslimatın en hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

2- Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları teslimat süresini geciktirebilir.

3- Merkezi konumda bulunmayan adresiniz için teslimat süresi, kargo şirketinin bulunduğunuz bölgeye uzaklığına göre teslimat günlerinde süre uzayabilir.

4- Bayram ve özel günlerde kargo şirketinin yoğunluğundan dolayı siparişlerinizin tesliminde süre uzayabilir. Bu sürelerde siparişlerinizi önceden vermeniz teslimatın en hızlı şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Adres Değişikliği

Sipariş oluşturulduktan sonra adres değişikliği yapılamamaktadır. Aksi halde siparişiniz önce denniekrouse.com’a geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

Sipariş Ulaşmazsa

Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmamanız halinde, MNG kargo görevlisi ertesi gün tekrar adresinize gelerek paketi teslim etmektedir. İkinci defa adresinizde bulunmamanız halinde MNG kargo görevlisi paketinizi en yakın MNG kargo şubesinden alacağınızı belirten bir not bırakır. Paketi belirtilen MNG kargo şubesinden en geç 2 gün içinde teslim almanız gerekir. Aksi halde paketiniz denniekrouse.com’a geri döner.0